Małgosia Brodzik o naszej książce

Przyznaję, że nie lubię czytać poradników, ale za to bardzo lubię autorkę akurat tego poradnika, dlatego też podjęłam się tej recenzji.

Poradnik czyta się bardzo lekko, ponieważ styl jest płynny. Treść przedstawiona jest w sposób zrozumiały dla czytelnika.

Uśmiałam się z historii z życia wziętych. To tak naprawdę są wydarzenia, które i nam mogą się przytrafić. O ile już się nie przydarzyły. Nie da się ukryć, że my matki często bywamy zakręcone i ciągle brakuje nam czasu. Poradnik nie jest tylko o samotnym rodzicielstwie i to z jednej strony bardzo mi się spodobało, a z drugiej uważam, że mogłoby być tego więcej. Tak, tak wiem, że jestem zakręcona. Można w nim także znaleźć kilka istotnych informacji na temat związku/charakteru partnera. A dokładniej: Kiedy nie wierzyć w jakąkolwiek zmianę i uciekać z tej relacji, aby nie było za późno. .
Poradnik Marleny, to po prostu samo życie. I myślę, że to zdanie najbardziej określa jego zawartość. Uważam, że jest on zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każda/y z nas znajdzie w nim coś dla siebie.

Serdecznie polecam i zachęcam do tego, aby po niego sięgnąć.


Tak o naszej książce pisze Małgosia Brodzik z bloga „Mama na pełnych obrotach”. Opinia znajduje się na portalu lubimyczytac.pl Link: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4899287/jak-przezyc-trudne-chwile-i-nie-zwariowac/opinia/54263893?#opinia54263893